VOLTCRAFT FG-31602T Arbitrární generátor funkcí 1 µHz - 160 MHz 2kanálový arbitrární, šum, pulz, obdélníkový, sinusový, trojúhelník
Kód: 2139576
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem
Možnosti doručení
160 MHzDva kanályVertikální rozlišení 14 bitůRychlost snímání 1,25 GS/s, frekvenční rozlišení 1 μHzArbitrární a signalizační délka až 1 m.20,32 cm (8") LCD dotykový displej 800 x 600 pixelůPokročilá technologie DDS, špičkový výstupní výkon 250 MHzVýstup signálu: 6 základních průběhů signálu: Sinus, obdélník, impuls, rampa, šum a harmonické vlny, 152 vestavěných arbitrárních signálních funkcíMnoho možností modulace: AM, FM, PM, FSK, 3FSK, 4FSK, PSK, OSK, ASK, BPSK, PWM, Sweep a Burst Integrovaný vysoce přesný frekvenční čítač pro 100 až 200 MHz Podporuje SCPI
Detailní informace
Detailní popis produktu
2kanálový arbitrární funkční generátor FG-30000T s dotykovým displejem. Tento arbitrární generátor funkcí produkuje díky svému digitálnímu generování signálu (technologie DDS) stabilní, přesné a čisté výstupní signály s šířkou pásma 80 MHz, vzorkováním v reálném času 1,25 GS/s (max.) a frekvenčním rozlišením 1 μHz. Generátor zvládá 6 základních signalizačních skupin (sinus, obdélník, rampa, šum a harmonické vlny) a 152 integrovaných arbitrárních signálů (1 μHz - 50 MHz) s vertikálním rozlišením 14 bitů Kromě toho nabízí mnoho možností modulace, mimo jiné AM, FM, FSK, 3FSK, PSK, OSK, ASK, BPSK, PWM, Sweep a Burst. Všechny parametry signálu a nastavení se zobrazují na 8" (20,32 cm) TFT LCD displeji s 800 x 600 pixely, ve snadno ovladatelném grafickém rozhraní.
Specifikace:
6 základních průběhů signálu: Sinus, obdélník, impuls, rampa, šum a harmonické vlny, 152 vestavěných arbitrárních signálních funkcí · Mnoho možností modulace: AM, FM, PM, FSK, 3FSK, PSK, OSK, ASK, BPSK, PWM, Sweep, Burst · Frekvenční rozsah: 100 - 200 MHz · Rozlišení frekvenčního čítače: 7 míst · Délka signálu: 2 pts až 1 Mpts · Komunikační rozhraní: USB Host, USB zařízení, LAN · Vstup: Čítač, externí modulace, externí trigger, externí referenční takt
Vlastnosti:
Obsah balení:
Doplňkové parametry
Kategorie: Generátory funkcí
Hmotnost: 3.678 kg
EAN: 4053199971794
Frekvence (max.): 160 MHz
Frekvence (min.): 1 µHz
Rozměry: (š x v) 340 mm x 177 mm
Vnější výška: 177 mm
Vnější šířka: 340 mm
Frekvenční rozsah (ARB): 1 μHz - 50 MHz
Frekvenční rozsah (obdélník): 1 μHz - 50 MHz
Frekvenční rozsah (sinus): 1 μHz - 160 MHz
Frekvenční rozsah (trojúhelník): 1 μHz - 5 MHz
Rozsah frekvence: 1 µHz - 160 MHz
Kalibrováno dle: bez certifikátu
Počet kanálů: 2kanálový
Zobrazení: LCD
Vlastnosti generátoru funkce: modulace
rozhraní: hostitelský port USB · USB zařízení · LAN
Kategorie měření: CAT II
Napájení VDE: napájení z el. sítě · 230 V AC