GW Instek GPT-9513 tester izolací, Surge tester

Kód: 2304587
116 715 Kč 96 459 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Vysoká účinnost a stabilita
Několik ochranných mechanismů
Snadno použitelné uživatelské rozhraní
Vysoká účinnost a stabilita
Přesnost testování s vysokou přesností a vysokým rozlišením
Bezpečnostní opatření během celého zkušebního období

Detailní informace

Detailní popis produktu

GW Instek představuje nový vícekanálový tester napětí - série GPT-9500. Tato řada obsahuje 2 modely a každý model je vybaven integrovaným 8-kanálovým skenerem. Tato řada splňuje bezpečnostní předpisy: IEC, EN, UL, CSA, GB, JIS a další bezpečnostní předpisy. Tato série se zaměřuje na potřeby hlavních zkušebních předmětů obecných elektronických součástí nebo součástí vinutí při rutinních testech.

Série GPT-9500 je tříkanálový vícekanálový testovací přístroj, který nabízí odolnost střídavého napětí (max. 5 kV), schopnost stejnosměrného napětí (max. 6 kV) a izolační odpor (max. 1000 v). Design série odpovídá nejnovějším požadavkům normy IEC-61010-2-034 a je založen na výstupní platformě od AC 150VA. Stav 8 kanálů GPT-9513 může být v závislosti na testovacích požadavcích nastaven na H, L nebo X, obzvláště vhodný pro vinutí, jako např. transformátory, pro provádění křížových testů z více bodů jednotlivých komponentů. Stav 8 kanálů GPT-9503 nabízí pouze nastavení H nebo X, což was general komponenty jako pasivní komponenty lépe hodí pro vysokonapěťové zkoušky mezi dvěma body.
Řada GPT-9500 je vybavena 4,3" barevným LCD displejem (rozlišení 480 x 272), který uživateli poskytuje kompletní informace o měření a uživatelsky příjemné ovládání, čímž je obsluha a nastavení parametrů jednodušší a pohodlnější. AUTO test podporuje tabulkové zobrazení, takže není nutné přepínat obrazovku, aby bylo možné vidět všechny výsledky testu. Současně nabízí statistickou funkci počítání. Uživatelé mohou rychle určit celkový počet testů a počet EPOS NO, aniž by museli připojovat externí měřič. Všechny vzorkovací kanály se nakonfigurují na zadní straně přístroje.

Konstrukce je poměrně estetická nejen v případě, že je zkušební přístroj namontován na racku, ale může také zabránit škodám na zdraví tím, že zabrání nechtěnému kontaktu během procesu výstupu. Funkce pro rozpoznání přerušení spojení je určena pro řadu, aby se zabránilo nesprávnému odhadu testu způsobenému přerušením drátu.
K dalším funkcím a funkcím série GPT-9500 patří funkce Export/Import pro nastavení parametrů, kterými lze pomocí USB flash disku zkopírovat nastavení testu na tentýž model tester na výrobní lince. Tímto způsobem lze rychle rozšířit zkušební stanice výrobních linek, aby se zabránilo riziku chyb způsobených opakovanými vstupními údaji; funkce nulového startu, která zabraňuje vlivu okamžitého napětí na DUT, Funkce blokování, která je strukturou zabezpečovacího hardwaru, která uživateli umožňuje připojit externí ochranná zařízení.

Tento text byl přeložen strojově.

Vlastnosti:
Vysoká účinnost a stabilita
Několik ochranných mechanismů
Snadno použitelné uživatelské rozhraní
Vysoká účinnost a stabilita
Přesnost testování s vysokou přesností a vysokým rozlišením
Bezpečnostní opatření během celého zkušebního období

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřiče izolací
Hmotnost: 15.68 kg
Rozměry: (d x š x v) 600 x 570 x 290 mm
Vnější výška: 290 mm
Vnější délka: 600 mm
Vnější šířka: 570 mm
Rozhraní: 1x RS 232 · USB · sériové (9-pólové+A5208)
Kalibrováno dle: bez certifikátu
Displej art: digitální (LCD)
Měřicí funkce: izolační odpor
Rozsah měření napětí (max.): 1000 V
Rozsah měření napětí (min.): 50 V
Rozsah měření odporu: 0.1 MΩ ~ 1 MΩ
Hmotnost produktu: 11 kg
Kategorie produktu: tester izolací

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: