Metrel MI 2892 EU síťový analyzátor

Kód: 2542953
176 420 Kč 145 802 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
a-class power analyser; Versaile s long-term logging nebo troubleshooting applications; Large colour screen; PC software vč. Vč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mi 2892 Power Master je přenosný třífázový přístroj pro analýzu kvality sítě s velkým, snadno čitelným barevným displejem, který umožňuje uživateli snadno rozpoznat odchylky při vyšších harmonických, komplexních koeficientech a průbězích. Přístroj je určen pro dlouhodobý záznam i pro diagnostiku závad u třífázových a jednofázových systémů s kvalitou kvality energie. Díky praktickým tlačítkům pro rychlé nastavení je nástroj uživatelsky přívětivější, takže během řešení problémů je možný rychlejší přehled dat. Moderní PC-SW-paket PowerView3 umožňuje detailní analýzu zaznamenaných dat, přímé čtení z paměťové microSD karty, analýzu dlouhodobých záznamů a automatické vytváření profesionálních testovacích zpráv.

Tento text byl přeložen strojově.

Specifikace:
4 napěťové kanály s velkým rozsahem měření: 0... 1000 VRMS (CAT III / 1000 V);4 elektrických kanálů s podporou automatického rozpoznání proudových kleští a výběru rozsahu měření „na přístroji“;Automatické rozpoznání a výběr rozsahu měření inteligentních proudových kleští;Vzorkovací frekvence při záznamu přechodných jevů 49 kvzorků/s;Splňuje normu kvality sítě IEC 61000-4-30, třída a;Úplná analýza kvality sítě podle normy EN 50160, včetně signálů sítě a meziharmonických frekvencí;Podpora paměťových karet microSD až do 32 GB (8 GB karta je součástí dodávky);Barevně kódované vstupní přípojky a označení připojení, které jsou přizpůsobeny vaší oblasti použití;Intuitivní hlavní menu a velké symboly usnadňují navigaci a konfiguraci zařízeníAutomatický výběr rozsahu měření proudových kleští;Výkonný PC software PowerView3 umožňuje stahování, zobrazení a analýzu zaznamenaných dat a profesionální vytváření zpráv;Flexibilní proudové kleště (bez přídavného napájení) jsou součástí dodávky eurosady a pokročilé;Dálková komunikace přes Ethernet (volitelná synchronizace hodin pomocí GPS).

Vlastnosti:
a-class power analyser; Versaile s long-term logging nebo troubleshooting applications; Large colour screen; PC software vč. Vč.

Obsah balení:
Přístroj PowerMasterFlexibilní jednofázové proudové kleště 3000 / 300 / 30 a / (a 1227), 4 ksZkušební hrot (hnědý, černý, šedý, zelený, modrý), 5 kusůKrokosvorka (hnědá, černá, šedá, zelená, modrá), 5 kusůMěřicí kabel napětí (hnědý, černý, šedý, zelený, modrý), 5 kusůTeplotní senzorPaměťová karta microSD 8,0 GBPC software PowerView3Patch kabel RS232, USB a EthernetSíťový adaptérAkumulátor NiMH 1,2 v, 6 kusůProfesionální voděodolný kufr.Kalibrační protokol

Doplňkové parametry

Kategorie: Měřicí přístroje pro analýzu sítě
Hmotnost: 6.454 kg
Kalibrováno dle: bez certifikátu
Kategorie produktu: síťový analyzátor
Certifikace: RoHS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: