VOLTCRAFT VC-460 E multimetr, ochrana proti tryskající vodě (IP65), CAT III 1000 V, CAT IV 600 V, displej (counts) 6000, VC-460 E

Kód: 1500208
5 265 Kč 4 351 Kč bez DPH
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení
CAT III 1000 V, CAT IV 600 V
6 000 hodnot (counts)
S ochranou proti prachu a stříkající vodě (IP65)
Extrémně odolný
S trojfázovým ukazatelem pro směr sledu fází a filtrem dolní propusti 1 kHz

Detailní informace

Detailní popis produktu

Všestranné využití
Multimetry VOLTCRAFT série VC-400 jsou ideální pro elektrikáře, montéry a servisní techniky pracující v drsném prostředí. Díky řadě užitečných funkcí jsou tyto přístroje velmi dobrou volbou pro každodenní použití.

Velmi odolné provedení
Gumový ochranný rám spolehlivě chrání přístroj před poškozením, např. při pádu. Přístroj vydrží pád z výšky 2 m. Pogumovaná vrstva zajišťuje dobré držení a pohodlnou manipulaci.

Ochrana IP65 a odolnost proti prachu
Přístroje jsou navrženy tak, aby odolávali povětrnostním vlivům. Kryt, zdířky a tlačítka jsou absolutně prachotěsné. Lze je proto bez problémů používat v náročných podmínkách.

Praktické doplňky
Multimetry VOLTCRAFT série VC-400 jsou vybaveny vyklápěcím stojánkem, který díky pogumované vrstvě zajistí vždy bezpečný kontakt s podkladem. V případě potřeby je možné přístroj zavěsit za výklopné očko.

Přesné výsledky díky měření skutečné efektivní hodnoty (True RMS)
Měření skutečné efektivní hodnoty True RMS umožňuje provádět přesná měření nesymetrických napětí a proudů odchylujících se od základního tvaru sinusoidy. Nesymetrická napětí se většinou objevují u regulátorů výkonu, jako jsou stmívače, regulátory počtu otáček, taktované spínací regulátory, pulzní nabíječky nebo elektronické regulátory jízdy v modelářství atd. Běžné měřiče středních hodnot někdy při těchto speciálních aplikacích vykazují velmi vysokou chybu měření.

Automatické podsvícení displeje
Integrovaný soumrakový senzor automaticky zapne podsvícení displeje. V případě potřeby je možné tuto funkci vypnout.

Upevnění měřicích hrotů
Při měření např. v elektrickém rozvaděči je možné jeden z měřicích hrotů upevnit na zadní straně přístroje. Tím je vyřešen problém, jak v rukou zároveň udržet přístroj i měřicí hroty.

Velký displej s rozlišením 6000 hodnot (counts)
Díky mimořádně velkým číslicím nabízejí tyto multimetry velmi dobrou čitelnost. Na displeji se zobrazí vždy 4místná hodnota do 5 999 (rozlišení 6000 counts) nezávisle na tom, v které poloze je čárka.

Bargraf
Kolísání napětí a proudu lze zobrazit pomocí sloupcového grafu. Přitom se displej chová jako analogový ručičkový ukazatel. Rozsahy kolísání jsou snadno čitelné a trendy lze lépe rozpoznat.

Funkce kapesní svítilny
Na zadní straně přístroje je vestavěná supersvítivá LED. Pouhým stisknutím tlačítka najdete snadno cestu k pojistkové skříni i ve tmě.

Testovaná bezpečnost
Multimetry VOLTCRAFT VC-440 jsou testovány dle TÜV GS a splňují všechny bezpečnostní požadavky přepěťových kategorií až do CAT IV 600 V a CAT III 1000 V.

Spolehlivé výsledky měření díky kalibraci
V rámci zajišťování kvality se všechny měřicí přístroje Voltcraft® kalibrují podle továrních standardů. Tím je zaručena vysoká kvalita a dodržování tolerancí uvedených v technických údajích. K přístrojům není vydáván certifikát.

Specifikace:
Funkce měření: stejnosměrné napětí až max. 1000 V
· Střídavé napětí až max. 750 V · Stejnosměrný a střídavý proud až do 10 A nebo krátkodobě 20 A (max. 10 sekund) · Měření frekvence 60 Hz až 40 MHz (elektronicky) nebo 45 až 400 Hz (elektricky – jako dílčí funkce) · Kapacita až 60 mF · Odpor do 60 MΩ · Test průchodnosti ( 10 Ω, akustický) · Test diod · Ukazatel směru otáčení tří fází
Další funkce: automatická / manuální volba měřicího rozsahu · Funkce Hold · Paměť naměřených min. a max. hodnot · Špičkové hodnoty (PEAK) · Měření relativní hodnoty (REL) · Automatické podsvícení displeje, deaktivovatelné · Automatické vypnutí, deaktivovatelné · Vestavěná LED svítilna · Výklopný stojánek a úchyt k zavěšení · Ukazatel stavu baterie · Výstražný symbol při měření nebezpečného napětí · Gumový ochranný rám s držákem měřicích hrotů na zadní straně

Vlastnosti:
CAT III 1000 V, CAT IV 600 V
6 000 hodnot (counts)
S ochranou proti prachu a stříkající vodě (IP65)
Extrémně odolný
S trojfázovým ukazatelem pro směr sledu fází a filtrem dolní propusti 1 kHz

Obsah balení:
Digitální multimetr·2x bezpečnostní měřicí kabely CAT IV·9 V baterie·Návod k obsluze na CD (v různých jazycích)·Bezpečnostní pokyny

Doplňkové parametry

Kategorie: Multimetry
Hmotnost: 0.739 kg
Měření proudu: AC/DC
Kalibrováno dle: bez certifikátu
Displej (digitální / mechanický): digitální
Kategorie měření: CAT III 1000 V · CAT IV 600 V
Vlastnosti multimetrů: ochrana proti tryskající vodě (IP65)
Typ (výrobce): VC-460 E
Typ měření: True RMS
Rozsah měření kapacity: 0|ツ|001 nF - 60 mF
Základní přesnost (±): 0.7 %
Displej (counts): 6000
Max. měřená hodnota A/AC: 10 A
Min. měřená hodnota A/AC: 0.1 µA
Max. měřená hodnota A/DC: 10 A
Min. měřená hodnota A/DC: 0.1 µA
Max. měřená hodnota V/AC: 750 V
Min. měřená hodnota V/AC: 0.1 mV
Max. měřená hodnota V/DC: 1000 V
Min. měřená hodnota V/DC: 0.1 mV
Vnitřní odpor AC: 10 MΩ
Rozsah měření frekvence: 60 Hz - 40 MHz
Frekvenční rozsah: 40 Hz - 5 kHz
Frekvence měření: 3 měření/s.
Rozsah měření odporu: 0|ツ|01 Ω - 60 MΩ
Napájení: 9V článek
Měření napětí: AC/DC
Hmotnost produktu: 473 g
Kategorie produktu: multimetr

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: