VOLTCRAFT VC-7200BT stolní multimetr digitální datalogger CAT I 1000 V, CAT II 600 V Displej (counts): 200000
Kód: 2203068
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem
Možnosti doručení
Zobrazení až na 4 (1/2) míst, 200 000 hodnot10,16 cm LCD (4") s rozlišením 480 x 320 pixelů Až 150 naměřených hodnot za sekunduCAT II 600 VMěření AC napětí a proudů, efektivní hodnotyDvouřádkový datový displejMožnost vyvolat analýzu trendů v režimu diagramuVestavěná kompenzace studeného konce pro termočlánkyPodpora SCPIMulti-E/A rozhraní s USB, RS232, LAN a externím trigger vstupem
Detailní informace
Detailní popis produktu
Voltcratf VC-7200BT je digitální dvojitý multimetr ve stolním formátu s 5 1/2 místy, který nabízí širokou paletu funkcí pro výsledky měření (statistika, mezní hodnoty, dB/dBm, REL).VC-7200BT má 10,16 cm displej (4"). Zaznamenává až 150 naměřených hodnot za sekundu.Přístroj je ideální pro všechny, kdo požadují vysoký výkon, mnoho funkcí a automatická měření.Přesné měření efektivní hodnotySkutečná funkce měření efektivní hodnoty umožňuje přesné měření asymetrických napětí a proudů, které se liší od základní sinusové křivky.Asymetrická napětí vznikají většinou u regulátorů výkonu, taktovaných spínacích regulátorů, impulzních nabíječek nebo u elektronických regulátorů otáček v modelářství.Tovární kalibraceKalibrace dle norem výrobce a kontroly kvality VOLTCRAFT.Kalibrace zajišťuje vysokou kvalitu výrobku a odpovídající tolerance.
Specifikace:
Vlastnosti:
Obsah balení:
Doplňkové parametry
Kategorie: Multimetry
Hmotnost: 4.35 kg
EAN: 4064161001470
Displej (counts): 200000
Displej (digitální / mechanický): digitální
Rozměry: (d x š x v) 295 x 235 x 110 mm
Měření proudu: AC/DC
Vnější výška: 110 mm
Vnější délka: 295 mm
Vnější šířka: 235 mm
Rozhraní: LAN · USB · RS232
Kalibrováno dle: bez certifikátu
Kategorie měření: CAT I 1000 V · CAT II 600 V
Vlastnosti multimetrů: datalogger
Typ (výrobce): VC-7200BT
Typ měření: True RMS
Základní přesnost (±): 0.015 %
Max. měřená hodnota A/AC: 10 A
Min. měřená hodnota A/AC: 20 mA
Max. měřená hodnota A/DC: 10 A
Min. měřená hodnota A/DC: 200 µA
Max. měřená hodnota V/AC: 750 V
Min. měřená hodnota V/AC: 200 mV
Max. měřená hodnota V/DC: 1000 V
Min. měřená hodnota V/DC: 200 mV
Vnitřní odpor AC: 100 MΩ
Vnitřní odpor DC: 100 MΩ