Metrel MI 3201 ohmmetr

Kód: 2542954
81 729 Kč 67 545 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nový tester izolace mi 3201 TeraOhm 5 kV Plus je přenosný měřicí přístroj k měření izolačního odporu pomocí vyšších stejnosměrných zkušebních napětí až do 5 kV. TeraOhm 5 kV Plus umožňuje měření izolačního odporu do 10 TΩ, měření stupňového napětí, vysokonapěťové zkoušky, výpočty PI, DD a DAR a měření kapacity. Velký LCD displej umožňuje zobrazení R(t) diagramu v reálném čase. Výsledky lze uložit a stáhnout pomocí rozhraní USB nebo RS232 a volitelně dostupného softwaru HVLink PRO. K tomuto velmi kvalitnímu měřicímu přístroji patří standardně stíněné zkušební kabely a kvalitní příslušenství, které umožňují rychlou a efektivní kontrolu izolace.

Tento text byl přeložen strojově.

Specifikace:
Měřicí funkceMěření izolačního odporuZkouška izolačního odporu pomocí stupňovitého napětíVysokonapěťové zkouškyDIAGNOSTICKÁ ZKOUŠKA (PI, DD, DAR)Zaznamenání R(t) diagramuMěření kapacityMěření napětíMěření frekvenceRozsah měření do 10 TΩ.Velký rozsah pro zkušební DC napětí: V krocích po 25 v od 250 v do 5000 V.Vysoké napětí: Test izolace s programovatelným zkušebním napětím rampy od 250 v do 5 kV a programovatelným pramenným proudem.Stupňovité napětí: Měření izolačního odporu pomocí 5 oddělených proporcionálně nastavených zkušebních napětí a programovatelnéhoČasovač na úroveň.Automatická zkouška: Výpočty PI, DD, DAR s automatickým nastavením odporu. Všechna data se zobrazují během jednoho měření.Svorka odvádějící elektrostatický náboj: K odstranění potenciálních svodových proudů.Hledání chyb: Plně programovatelné funkce krokových napětí a vysokonapěťových žláz pomáhají při hledání izolačních chyb.Schéma R(t): Odpor v reálném čase je průběžně zobrazován v časovém diagramu, aby se znázornila reakce izolačního materiálu na zkušební napětí.Integrovaný časovač: Programovatelný časovač od 1 s do 10 +0 min.Automatické vybití zkušebního kabelu po zkoušce.Rychlá kontrola: Napájecí zdroj 5 mA pro rychlé nabíjení kapacitní zátěže.Přesné měření: Volitelné filtry pro potlačení šumu a stíněné zkušební kabely jsou součástí dodávky, aby byla zajištěna vysoká přesnost měření.Bezpečnost: ochrana proti přepětí CAT II / 600 V.Vestavěná nabíječka akumulátorů a akumulátorů: Měřicí přístroj má vestavěnou nabíječku. Sada NiMH akumulátorů je součástí dodávky.Přenosné: Lehká konstrukce (3 kg) s držadlem a popruhem přes rameno.

Obsah balení:
Nástroj Teraohm 5 kV PlusBrašna pro příslušenstvíNapájecí kabelSada stíněných zkušebních kabelů pro 10 kV, 2 m (černá, červená)Sada krokosvorek pro 10 kV (černá, červená)Zkušební kabel s krokosvorkou, 2 m (zelený)6 x 1,2 v NiMH akumulátory typu C.Příručka pro testování moderní izolace na CDNávod k obsluzeK žádosti se přidá

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohmetry
Hmotnost: 4.86 kg
Rozměry: (d x š x v) 310 x 250 x 130 mm
Vnější výška: 130 mm
Vnější délka: 310 mm
Vnější šířka: 250 mm
Kalibrováno dle: bez certifikátu
Měřicí funkce: izolační odpor · napětí AC · napětí DC · frekvence
Rozsah měření napětí (max.): 5000 V/DC
Rozsah měření napětí (min.): 250 V/DC
Rozsah měření odporu: 10 TΩ
Hmotnost produktu: 3 kg
Kategorie produktu: ohmmetr
Certifikace: RoHS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: