Metrel MI 3202 ohmmetr

Kód: 2542967
58 089 Kč 48 007 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
Řada Measuring range 1 tohm; Five test voltages up to 5 kV; Large LCD screen s backlight; Applications in industry and power distribution.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mi 3202 GigaOhm 5 kV nabízí rychlé a přesné testování izolačního odporu. Pět zkušebních napětí až do 5 kV a rozsah měření odporu 1 TΩ pokrývá většinu použití v oblasti průmyslového a elektrického dělení. Velký analogový/digitální LCD displej s podsvícením usnadňuje odečítání výsledků měření. Měřicí přístroj je umístěn v odolném transportním kufříku, který umožňuje použití v nepříznivých podmínkách.

Tento text byl přeložen strojově.

Specifikace:
Měřicí funkceMěření izolačního odporuMěření napětíMěření frekvenceRozsah měření do 1 TΩ.Analogová stupnice a digitální LCD: Výsledky měření se zobrazují digitálně i analogově.Rychlé nastavení: Rychlá a snadná volba zkušebního napětí (250 v; 500 v; 1 kV; 2,5 kV; 5 kV).Rychlá kontrola: Napájení 5 mA pro rychlé nabíjení kapacitního zatížení.Svorka odvádějící elektrostatický náboj: K odstranění potenciálních svodových proudů.Automatické vybití zkušebního kabelu po zkoušce.Bezpečnost: ochrana proti přepětí CAT II / 600 V.Dobře čitelný: Velký, jasný LCD displej s podsvícením.Vestavěná nabíječka akumulátorů a akumulátorů: Měřicí přístroj má vestavěnou nabíječku. Sada NiMH akumulátorů je součástí dodávky.Kvalitní příslušenství: S tímto měřicím přístrojem jsou standardně stíněné zkušební kabely součástí dodávky.Přenosné: Lehká konstrukce (3 kg) s držadlem a popruhem přes rameno.

Vlastnosti:
Řada Measuring range 1 tohm; Five test voltages up to 5 kV; Large LCD screen s backlight; Applications in industry and power distribution.

Obsah balení:
Přístroj GigaOhm 5 kVBrašna pro příslušenstvíNapájecí kabelSada stíněných zkušebních kabelů pro 10 kV, 2 m (černá, červená)Sada krokosvorek pro 10 kV (černá, červená)Zkušební kabel s krokosvorkou, 2 m (zelený)6 x 1,2 v NiMH bateriePříručka pro testování moderní izolace na CD.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohmetry
Hmotnost: 4.775 kg
Rozměry: (d x š x v) 310 x 250 x 130 mm
Vnější výška: 130 mm
Vnější délka: 310 mm
Vnější šířka: 250 mm
Kalibrováno dle: bez certifikátu
Měřicí funkce: izolační odpor · napětí AC · frekvence
Hmotnost produktu: 3 kg
Kategorie produktu: ohmmetr
Certifikace: RoHS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: