Software Fluke 750 SW DPC/TRACK2

Kód: 4090343
135 000 Kč 111 570 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Software Fluke 750 SW DPC/TRACK2 je určen pro měřicí přístroje Fluke 753/754 a Fluke 743/744. Program umožňuje vytvářet procedury, pokyny a seznamy akcí pro rychlou a snadnou dokumentaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Software Fluke 750 SW DPC/TRACK2 je určen pro měřicí přístroje Fluke 753/754 a Fluke 743/744. Program umožňuje vytvářet procedury, pokyny a seznamy akcí pro rychlou a snadnou dokumentaci.

Vlastnosti produktu:

 • Vylepšené uživatelské rozhraní - Vylepšené uživatelské rozhraní umožňuje snadnou navigaci s funkcí více oken. Po přihlášení se podívejte na vylepšené grafické uživatelské rozhraní. Tento manuál také vysvětluje některé nové funkce, které zvyšují použitelnost a produktivitu. Další informace naleznete v uživatelské příručce DPC / TRACK2 ™ umístěné na disku CD-ROM.
 • Vylepšená podpora více portů COM-Komunikace s kalibrátory procesních dokumentací Fluke (DPC) snadno a bez změn konfiguračních souborů prostřednictvím sériových portů USB nebo RS232.
 • Podpora režimu zdroje Drywell - Software nyní podporuje kalibrace prováděné s testovacími standardy Drywell.
 • Obrazovka připomenutí - Použijte automaticky generované připomenutí, abyste byli informováni o všech pracovních úlohách, které vyžadují pozornost, včetně kalibrací čekajících na dokončení, kalibrace, záznamů čekajících na schválení a další.
 • Prohlížeč DPCTrack - Tuto funkci použijte pro snadné procházení všech záznamů položek softwaru a zobrazení kalibrací, které se očekávají.
 • Uživatelsky definované štítky a proměnné - Software má bezprecedentní úroveň přizpůsobení schopnost s možností definovat většinu názvů polí a vytvářet uživatelem definované proměnné pro zajištění funkčnosti softwaru podle potřeby.
 • Udržujte plánování a plánování konce měsíce - Tyto plánovací funkce poskytují větší stupeň kontroly při kalibraci kalibračních frekvencí.
 • Více přehledů - systém Crystal Reports 11, systém hlášení DPC / TRACK2 ™ obsahuje více než 40 standardně načtených sestav, které lze vytisknout nebo exportovat do více formátů souborů.
 • Zařízení / Slučky - Sledujte konfigurace aktiv se smyčkami a zařízením, což umožňuje, aby přidružené položky byly spravovány jako skupina nebo jednotlivě.
 • Pokročilá funkce dotazu - Výkonné možnosti dotazu umožňují pokročilé vyhledávání a snadné vyhledání požadovaných záznamů.
 • Nastavení požadovaného pole-Určete, která pole musí být vyplněna při zadávání nových záznamů.
 • Rozsahy více testovacích bodů - více skupin testovacích bodů umožňuje pokročilé kalibrační postupy pomocí snadno použitelného rozhraní.
 • Software Fluke 750SW DPC / TRACK2 ™ obsahuje přístrojovou databázi, která umožňuje snadné ovládání přístrojů, vytvářet a naplánovat testy, načítat a vykládat jednotky 753 nebo 754 a 743, 744, tisknout různé standardní zprávy a spravovat kalibrační data . Tisk standardních přehledů automaticky. Software vytváří předformátované sestavy z databázových souborů, šetří čas a snižuje chyby. Zprávy zahrnují kalibrační certifikáty, nástroje pro kalibraci, charakteristiky inventáře, kalibrační historie, kalibrační postupy a sledovatelnost dotyčných nástrojů
 • Dokumentace výsledků
 • Plánování kalibrací, tvorba postupů a dokumentace výsledků kalibrace usnadňuje řada softwarových balíků pro správu přístrojů

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství k měřicím přístrojům Fluke
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fluke Corporation je americký výrobce průmyslových testovacích, měřicích a diagnostických zařízení, včetně elektronických testovacích zařízení. Společnost založil John Fluke v roce 1948. V portfoliu této značky najdete termokamery, multimetry, osciloskopy, kalibrátory, anemometry, teploměry, zařízení na vyhledávání úniku vzduchu a mnoho dalšího.