Metrel MI 3394 EU VDE tester

Kód: 2542956
198 473 Kč 164 027 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení
CE certification of appliances; Safety testing of appliances; Custom Auto Sequences; Large SD card; PC software pro podávání zpráv.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MI 3394 MultiTesterXA je přenosný měřicí přístroj pro testování elektrické bezpečnosti a CE certifikaci elektrických zařízení, strojů a skříňových rozvaděčů během výroby. Počítačový software MES Manager umožňuje nahrávání automatizovaných testovacích sekvencí a projektů, stahování výsledků testů do počítače, automatické ukládání dat do souboru a tisk zkušebních protokolů. CE MultiTesterXA je dokonalým nástrojem pro testování elektrické bezpečnosti v nejnáročnějších prostředích, jako jsou laboratoře, automatizované výrobní linky nebo odborné dílny.

Tento text byl přeložen strojově.

Specifikace:
Správa dat: Měřicí přístroj disponuje jedinečným a snadno použitelným systémem pro správu dat a nejmodernějším organizérem paměti.Testovací konektory: různé testovací konektory umožňují uživatelům prostřednictvím testovací zásuvky vybírat mezi prováděním jednotlivých testů nebo automatizovaných sekvencí.Automatické testy: Automatizované sekvence lze intuitivně kombinovat s existujícím správcem sekvencí v zařízení.MicroSD: podpora paměťových karet microSD (karta o kapacitě 8 GB je součástí dodávky) až 32 GB.Barevný LCD displej o úhlopříčce 3,4" s dotykovou obrazovkou.Vysoké napětí: testování vysokého napětí AC (5.1 kV 500 VA) a DC (6 kV).Průchodnost: 4vodičové testování průchodnosti s možností volby testovacího proudu (0,2 A, 4 A, 10 A, 25 A), umožňuje přesné měření.Komunikace: 4 komunikační porty (RS232, USB, Bluetooth a Ethernet) umožňují stahování a odesílání dat i dálkové ovládání měřicího přístroje.Testování více systémů: měřicí přístroj lze použít v sítích TT, TN, IT a 115 V.

Vlastnosti:
CE certification of appliances; Safety testing of appliances; Custom Auto Sequences; Large SD card; PC software pro podávání zpráv.

Obsah balení:
Měřicí přístroj CE MultiTesterXAVysokonapěťová testovací pistole s 2 m kabelem, 2 ksZkušební kabel pro měření průchodnosti 2,5 m, 2 ksZkušební kabel pro měření průchodnosti 1,5 m, 2 ksZkušební kabel pro měření izolace, červený, 2,5 mZkušební kabel pro měření izolace, černý, 2,5 mKrokosvorka, černá, 3 ksKrokosvorka, červená, 2 ksMěřicí kabel doba vybíjeníNapájecí kabelBrašna na příslušenstvíKalibrační protokolKabel RS232USB kabelCD s návodem v německém jazycePC software Metrel ES Manager

Doplňkové parametry

Kategorie: Revizní přístroje
Hmotnost: 22.03 kg
Rozměry: (d x š x v) 435 x 292 x 155 mm
Vnější výška: 155 mm
Vnější délka: 435 mm
Vnější šířka: 292 mm
Kalibrováno dle: bez certifikátu
Typ (výrobce): MI 3394 EU
Hmotnost produktu: 17 kg
Kategorie produktu: VDE tester
Certifikace: RoHS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: