Domů / Služby / Půjčovna
novinky

Přečtěte si…

Důležité bezpečnostní upozornění! 18.06.2023 - Vážení zákazníci, pokud jste si v uplynulých letech zakoupili přístroje řady Fluke 17XX, věnujte, prosím, pozornost následujícímu prohlášení: číst více

Termokamera - zapůjčení na 1 den

Dostupnost: k zapůjčení 1 kus (více informací)

Obvyklý termín dodání cca 3-4 týdny od objednání, příp. dle dispozic výrobce či dodavatele. Pro zjištění délky dodací doby u konkrétního produktu nás, prosím, kontaktujte.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

, plus doprava

Žádost o individuální nabídku

Máte zájem objednat Vámi vybrané zboží právě na našem e-shopu Voltworld.cz, ale našli jste výhodnější nabídku u jiného prodejce? Nebo máte zájem objednat více kusů stejného výrobku? Pokusíme se pro Vás naši nabídku zlepšit. Vyžádejte si individuální nabídku pomocí tohoto formuláře:

 

pole označená hvězdičkou jsou povinná

captchaZobrazit jiný kód
 
 

 

 

 

Termokamera - zapůjčení na 1 den

Nabízíme vám zapůjčení profesionální termokamery Fluke TiS55+ s teplotním rozsahem -20 až + 550°C. Možnost zapůjčení na 1 den, na víkend, na týden, příp. i na delší dobu.

Pokud máte zájem o zapůjčení termokamery, rezervujte si váš termín zapůjčení na telefonním čísle +420 261 218 907, nebo emailem na voltworld@voltworld.cz!

Termokameru lze po dohodě převzít osobně do 15:30 hod. na adrese naší firmy :

AHLBORN, měřicí a regulační technika, spol. s r.o.

Dvorecká 359/4, Praha 4 Podolí

Vratná záloha 10.000,- Kč.

Nutno předložit dva platné doklady, případně živnostenský list.

 

Cena půjčovného: 

1 den - 1.950,- Kč

Víkend - pátek, sobota, neděle, pondělí (dopoledne vrácení) - 2.950,- Kč

1 týden - 5.990,- Kč

Uvedené ceny jsou bez DPH 21%

 

Důležitá je včasná rezervace!!!

Pozn.: Tento přístroj  není určen pro přesné měření tělesné teploty, není stanoveným měřidlem (lékařským a zvěrolékařským teploměrem) podle vyhlášky MPO č.345/2002 Sb.

Facebook Pozvánka