novinky

Přečtěte si…

Doprava ZDARMA
15.12.2016 Objednejte nad 500,- Kč s doručením přes Zásilkovnu, nebo nad 2000,- Kč s doručením firmou Geis a máte dopravu ZDARMA! číst více
…více článků zde

TRAINING A - AHLBORN ACADEMY termodiagnostika


Žádné hodnocení.
Dostupnost: na dotaz(více informací)

Obvyklý termín dodání cca 3-4 týdny od objednání, příp. dle dispozic výrobce či dodavatele. Pro zjištění délky dodací doby u konkrétního produktu nás, prosím, kontaktujte.

DŮLEŽITÉ: Vážení zákazníci, velice se omlouváme, ale vzhledem ke zvýšenému vytížení přepravních společností v důsledku blížících se Vánoc může dojít k prodloužení standardní doby dodání i o několik dní. Děkujeme za pochopení.

UPOZORNĚNÍ: Informace o skladové dostupnosti je pouze orientační. Jelikož se stav skladu neustále mění, může v průběhu odeslání Vaší objednávky nastat situace, kdy u objednaného produktu nebude k dispozici Vámi požadované množství, nebo se změní cena. V takovém případě Vás budeme telefonicky či e-mailem kontaktovat. Děkujeme za pochopení.

TRAINING A - AHLBORN ACADEMY termodiagnostika

Vážení zákazníci,
dovolujeme si Vám nabídnout následující možnosti vzdělávání v oblasti termodiagnostiky.

TRAINING A -AHLBORN ACADEMY termodiagnostika - ZDARMA jednodenní školení AHLBORN ACADEMY pro zákazníky, kteří zakoupí termokameru FLUKE prostřednictvím firmy AHLBORN. Školení probíhá vždy 1 x za měsíc v předem firmou AHLBORN stanoveném termínu v Praze v sídle firmy AHLBORN pod vedením lektorů firmy AHLBORN v českém jazyce.
 
Na tomto jednodenním  základním školení se dozvíte základy termografie, zásady měření, příklady z praxe a bude samozřejmě čas i na Vaše konkrétní dotazy.

Po úspěšném absolvování školení, má každý z účastníků školení možnot  získat certifikát AHLBORN ACADEMY (příplatek za vystavení certifikátu o absolvovanám školení  825,--Kč bez DPH za osobu)

Zajistěte si účast včas ! Volejte nebo e-mailujte na níže uvedené spojení

První nejbližší termín: 
          17. února 2017 08.30 hod. 
Téma - Základy termografie, zásady měření, příklady + dotazy

- prosíme o potvrzení účasti včetně počtu osob na e-mail: nemec@ahlborn.cz

Facebook Pozvánka
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.