VOLTCRAFT FG-32502T Arbitrární generátor funkcí 1 µHz - 250 MHz 2kanálový arbitrární, šum, pulz, obdélníkový, sinusový, trojúhelník
Kód: 2104622
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem
Možnosti doručení
250 MHz
Dva kanály
Vertikální rozlišení 14 bit
1,25 GS/s, 1 μHz frekvenční rozlišení
Arbitrární signál s délkou až 1 m
20.32 cm (8") dotykový LCD displej 800 x 600
Moderní technologií DDS, 250 MHz hrot výstupní frekvencí
Četné možnosti: modulace AM, FM, PM, FSK, 3FSK, 4FSK, PSK, OSK, ASK, BPSK, PWM, Sweep a Burst
Integrovaný vysoce přesný frekvenční čítač pro 100 až 200 MHz
Podporuje SCPI
Detailní informace
Detailní popis produktu
2kanálový arbitrární funkční generátor FG-3000 0T s dotykovou obrazovkou.
Tento arbitrární funkční generátor produkuje díky digitálním generováním signálu (DDS) stabilní, přesné a čisté výstupní signály s šířkou pásma 80 MHz, reálném čase od 1,25 GS/s (max.) a rozlišení frekvence 1 μHz.
Generátor zvládá 6 základní signál skupiny (sinus, obdélník, rampa, šum a harmonická) a 152 integrovaných arbitrárních signálů (1 μHz - 50 MHz) s vertikální rozlišení 14 bit. Kromě toho nabízí mnoho možností modulace, mimo jiné AM, FM, FSK, 3FSK, PSK, OSK, ASK, BPSK, PWM, Sweep a Burst.
Všechny parametry signálu a nastavení jsou na 8" (20.32cm) TFT-LCD dotykový displej s 800 x 600 má uživatelsky grafické rozhraní.
Tento text byl přeložen strojově.
Specifikace:
Četné možnosti: modulace AM, FM, PM, FSK, 3FSK, PSK, OSK, ASK, BPSK, PWM, Sweep, Burst · Frekvenční rozsah: 100 - 200 MHz · rozlišení frekvenčního čítače: 7 místy · Délka signálu: 2 pts až 1 Mpts · komunikační rozhraní: Rozhraní USB-Host, USB, LAN · Vstup: čítač, externí modulace, externí Trigger, externí referenční-takt
Vlastnosti:
250 MHz
Dva kanály
Vertikální rozlišení 14 bit
Podporuje SCPI
Obsah balení:
Doplňkové parametry
Kategorie: Generátory funkcí
Hmotnost: 0.82 kg
EAN: 4053199951093
Frekvence (max.): 250 MHz
Frekvence (min.): 1 µHz
Rozměry: (š x v) 340 mm x 177 mm
Vnější výška: 177 mm
Vnější šířka: 340 mm
Frekvenční rozsah (ARB): 1 μHz - 50 MHz
Frekvenční rozsah (obdélník): 1 μHz - 50 MHz
Frekvenční rozsah (sinus): 1 μHz - 250 MHz
Frekvenční rozsah (trojúhelník): 1 μHz - 5 MHz
Rozsah frekvence: 1 µHz - 250 MHz
Kalibrováno dle: bez certifikátu
Počet kanálů: 2kanálový
Zobrazení: LCD
Vlastnosti generátoru funkce: modulace
rozhraní: hostitelský port USB · USB zařízení · LAN
Kategorie měření: CAT II
Napájení VDE: napájení z el. sítě · 230 V AC