Fluke FLK-FEV300/KIT SCH - Sada testovacího adaptéru Fluke FEV300 k nabíjecím stanicím pro elektromobily

Kód: 5363614
70 400 Kč 58 182 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Adaptér FEV300 s multifunkčním testerem instalací 1664 FC tvoří kompletní sadu určenou k testování funkčnosti a bezpečnosti nabíjecích stanic v režimu 3 pro nabíjení střídavým proudem. Tento testovací adaptér simuluje přítomnost elektrického vozidla. Umožňuje provádět testy v kombinaci s testerem instalací Fluke 1664 FC, aby bylo možné rychle a efektivně testovat podle všech místních předpisů bez otevření nabíjecí stanice

Detailní informace

Detailní popis produktu

Adaptér FEV300 s multifunkčním testerem instalací 1664 FC tvoří kompletní sadu určenou k testování funkčnosti a bezpečnosti nabíjecích stanic v režimu 3 pro nabíjení střídavým proudem. Tento testovací adaptér simuluje přítomnost elektrického vozidla. Umožňuje provádět testy v kombinaci s testerem instalací Fluke 1664 FC, aby bylo možné rychle a efektivně testovat podle všech místních předpisů bez otevření nabíjecí stanice. Adaptér FEV300 slouží k ověření správné funkce nabíjecí stanice po instalaci, při pravidelné údržbě nebo při odstraňování závad, pokud stanice nenabíjí tak, jak by měla. Pomocí sady adaptéru lze nabíjecí stanice testovat v souladu s normami IEC/EN 61851‑1 a IEC/HD 60364‑7‑722.

Předběžný test ochranného uzemnění FEV300PE ověřuje, zda na zemnicí svorce není nebezpečné napětí. Tester 1664 FC se připojí k adaptéru FEV300 a automaticky se spustí sedm instalačních testů v jednom sledu prostřednictvím jediného připojení. Testy přístrojem 1664 FC vyhovují všem místním nařízením a umožňují sdílet jejich výsledky v reálném čase prostřednictvím chytrého telefonu s aplikací Fluke Connect Measurements.

K zajištění maximálního dostupného proudu pro dobíjení lze provádět různé testy včetně kontroly zemního spojení, izolace vodičů, měření napětí a činitele využití (střídy), a to vše pomocí jednoho adaptéru, který lze bezpečně integrovat do portfolia testovacích a měřicích přístrojů značky Fluke. Kvůli odstraňování závad nabíjecích stanic není nutné přivážet na pracoviště elektromobil: adaptér při připojení k nabíjecí stanici simuluje elektrické vozidlo a umožňuje snadné testování provozních vlastností a provádění údržby.

  • Předběžný test PE: Bezpečné předběžné testování vodiče PE na možnou přítomnost nebezpečného napětí proti zemi
  • Proximity Pilot (PP) – stav „Simulace kabelu“: S otočným přepínačem stavu PP může adaptér simulovat různá proudová zatížení dobíjecích kabelů.
  • Control Pilot (CP) – stav „Simulace vozidla“: Pomocí otočného přepínače CP stavu lze simulovat různé stavy nabíjení.
  • Simulace chybového stavu CP „E“: Simulace chybového stavu PE (zemní spojení)

Obsah balení:

  • Testovací adaptér FEV300/BASIC
  • Multifunkční tester instalací 1664 FC
  • Zástrčka typu 2 FEV300‑CON‑TY2
  • Přenosné pouzdro

Technická specifikace ke stažení ZDE!

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní přístroje Fluke
Hmotnost: 1.3 kg
Distribuce: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fluke Corporation je americký výrobce průmyslových testovacích, měřicích a diagnostických zařízení, včetně elektronických testovacích zařízení. Společnost založil John Fluke v roce 1948. V portfoliu této značky najdete termokamery, multimetry, osciloskopy, kalibrátory, anemometry, teploměry, zařízení na vyhledávání úniku vzduchu a mnoho dalšího.