Fluke FLK-FEV300/TY2 - Sada testovacího adaptéru Fluke FEV300 k nabíjecím stanicím pro elektromobily

Kód: 5347987
22 700 Kč 18 760 Kč bez DPH
Na dotaz
Možnosti doručení

Sada testovacího adaptéru FEV300 s konektorem typu 2 je určena k testování funkčnosti a bezpečnosti dobíjecích stanic v režimu 3 pro dobíjení střídavým proudem. Adaptér napodobuje elektrické vozidlo a spouští nabíjecí cyklus, aktivuje výstup napětí a proudu a umožňuje provádět testy v kombinaci s vhodnými měřicími přístroji, jako je tester instalací (Fluke 1664 FC) nebo ScopeMeter® (řady Fluke 120B).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada testovacího adaptéru FEV300 s konektorem typu 2 je určena k testování funkčnosti a bezpečnosti dobíjecích stanic v režimu 3 pro dobíjení střídavým proudem. Adaptér napodobuje elektrické vozidlo a spouští nabíjecí cyklus, aktivuje výstup napětí a proudu a umožňuje provádět testy v kombinaci s vhodnými měřicími přístroji, jako je tester instalací (Fluke 1664 FC) nebo ScopeMeter® (řady Fluke 120B). Pomocí sady adaptéru lze nabíjecí stanice testovat v souladu s normami IEC/EN 61851‑1 a IEC/HD 60364‑7‑722.

Chcete‑li se připojit k nabíjecí stanici pro elektromobily typu 2 se zásuvkou nebo se připojit k nabíjecí stanici typu 2 s konektorem vozidla, použijte zástrčku FEV300‑CON‑TY2 typu 2. K zajištění maximálního dostupného proudu pro dobíjení lze provádět různé testy včetně kontroly zemního spojení, izolace vodičů, měření napětí a činitele využití (střídy), a to vše pomocí jednoho adaptéru, který lze bezpečně integrovat do portfolia testovacích a měřicích přístrojů značky Fluke. Adaptér FEV300 umožňuje simulovat chybový stav signálu CP (E) a PE (zemní spojení). Ke snadnému zjištění přítomnosti napětí nabízí samostatný ukazatel fází třemi kontrolkami. Kvůli odstraňování závad nabíjecích stanic není nutné přivážet na pracoviště elektromobil: adaptér při připojení k nabíjecí stanici simuluje elektrické vozidlo a umožňuje snadné testování provozních vlastností a provádění údržby.

Obsah balení:

  • Testovací adaptér FEV300/BASIC
  • Zástrčka typu 2 FEV300‑CON‑TY2
  • Přenosné pouzdro

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní přístroje Fluke
Hmotnost: 0.6 kg
Distribuce: EU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Fluke Corporation je americký výrobce průmyslových testovacích, měřicích a diagnostických zařízení, včetně elektronických testovacích zařízení. Společnost založil John Fluke v roce 1948. V portfoliu této značky najdete termokamery, multimetry, osciloskopy, kalibrátory, anemometry, teploměry, zařízení na vyhledávání úniku vzduchu a mnoho dalšího.